Модуль з договорів в IT
Про програму:
Про програму:

Хтось вважає, що договори в ІТ не мають специфіки? Це міф.

На нашому модулі-воркшопі з інхаус юристами ІТ-компаній: Plarium, AnyforSoft, Art Lemon, Altexsoft, Knubisoft ви до кісток розберете основні види договорів в ІТ, а також практичні кейси та судові спори за участю ІТ-компаній. 

Формати програм
01
Онлайн (повна вартість)

У полі "Формат програми" вкажіть вибраний вами формат - повна вартість.

6000 грн
02
Онлайн (Для студентів)

У полі "Формат програми" вкажіть вибраний вами формат - студентська ціна.

3000 грн
03
У записі

У полі "Формат програми" вкажіть вибраний вами формат - у записі.

3000 грн
Опис форматів
Воркшоп з договорів в ІТ

Ліцензійні договори / Plarium

Що таке ліцензійний договір та які завдання він дозволяє вирішувати ІТ бізнесу? У чому різниця між ліцензійним договором та ліцензією? Як співвідносяться сучасні моделі дистрибуції програмного забезпечення та види ліцензій, визначених законом? SaaS – ліцензія чи послуга? Ліцензійна угода кінцевого користувача (EULA) – ліцензійний договір чи ні? Які істотні умови ліцензійного договору? Практика: розробка проекту ліцензійного договору.

Сервісні договори /AnyforSoft

Сервісні договори з точки зору бізнесу. Legal terms vs Business terms - в чому різниця? Про що не думають та що не бачать юристи? Що варто передбачати в рамковій угоді (MSA)? Структура та лайфхаки. Що ми продали та на яких умовах? Опис основних моделей співпраці: Fixed price, Time & materials, Cost+, Dedicated team. Економіка та основні ризики договорів та до чого тут взагалі юрист? Зловживання умовами договору зі сторони клієнта і як це впливає на бізнес (оплата, приймання послуг, гарантія, оціночні судження)? Практика: розробка умов приймання послуг та гарантійних умов.

Договори про використання хмарних технологій (SaaS) / Михайлюк, Сороколат і партнери

Договори про використання хмарних технологій: види та предмет регулювання. Застосовне право до договорів про використання хмарних технологій. Визначення місця розгляду спорів по договорам SaaS. Наявна судова практика та поширені конфлікти, що випливають із договорів про використання хмарних технологій. Що заслуговує більшої уваги у договорах про використання хмарних технологій: питання права чи питання технологій. Приділемо увагу як професійному використанню таких хмарних сервісів, зокрема Azure, так і використанню повсякденних хмарних технологій компанії Google.

Договори про розробку веб-сайтів / Art Lemon 

Основні документи, що додаються в якості додатків до договору на розробку веб-сайту. Який вид договору обрати? Особливості виконання роботи (поетапне виконання, сайт "під ключ"). Особливості прийняття-передачі результатів робіт. Права інтелектуальної власності на сайт. Передача прав на результат. У яких випадках роботи (послуги) за договором на розробку сайту не підлягають оподаткуванню ПДВ? Особливості договору на просування веб-сайту.

NDA, NCA, NSA / Altexsoft

Договори про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA), про неконкуренцію (NCA) та непереманювання (NSA). Загальна характеристика NDA, NCA та NDA як договорів. Які умови чинності NDA, NCA та NDA у різних державах світу? Яка існує практика застосування NDA, NCA та NDA в Україні? На які умови необхідно звернути увагу під час укладання NDA, NCA та NDA? Практика: аналіз договору та ризиків сторін.

Договір коворкінгу / Knubisoft

Загальна характеристика договору коворкінгу. Як кваліфікуються відносини за договором коворкінгу з точки зору податкового права? Які умови варто зазначити в договорі коворкінгу, а які - ні? Практика: розробка структури договору.

Лектори
Сергій Білоус
Сергій Білоус
Адвокат, юрист GameDev компанії Plarium. Більше 8 років досвіду у юридичному супроводі ІТ та ga GameDev mdev бізнесу у якості інхаус юриста та консультанта; з 2017 лектор програми ІТ право в ILTI school.
Денис Вертегел
Денис Вертегел
In-house Lawyer в AnyforSoft та Raccoon Gang.
Микола Марченков
Микола Марченков
Старший юрист компанії “Михайлюк, Сороколат і партнери - патентні повірені”
Сніжана Попович
Сніжана Попович
In-house юрист IT-компанії Art Lemon.
Вероніка Васильченко
Вероніка Васильченко
Юридичний радник в AltexSoft. У минулому - старший юрист юридичної компанії ILF, консультант проєкту Legal Hours for IT.
Антон Зінчук
Антон Зінчук
Операційний та юридичний директор в KnubiSoft, радник юридичної фірми ILF (входить у ТОП-5 юридичних фірм України для ІТ), ініціатор проекту “Legal Hours for IT” (інформаційно-консультаційної платформи для підтримки start-up проектів та початківців в ІТ бізнесі), викладач курсу «Правові аспекти підприємництва в Україні» в рамках спільної франко-української програми підготовки магістрів «МВА «БІЗНЕС-ІНФОРМАТИКА» (ХНЕУ ім. С. Кузнеця – Universite Lumiere Lyon 2). За версією журналу «Юридична практика» входить до переліку найбільш відомих ІТ юристів України.
Партнери
Plarium
Plarium
AnyforSoft
AnyforSoft
Михайлюк, Сороколат і партнери
Михайлюк, Сороколат і партнери
Art Lemon
Art Lemon
Altexsoft
Altexsoft
Knubisoft
Knubisoft
Стати партнером
Нам довіряють
2050
Слухачів пройшли навчання
90
Випускники уклали контракт в індустрії
53
Компанії брали участь у сертифікації
88
Лекції прочитано юристами з США та Великобританії