Відкрита лекція «Нові механізми захисту прав акціонерів”
Відкрита лекція «Нові механізми захисту прав акціонерів”
23 декабря
Харьков

Вже у цю суботу, запрошуємо вас на відкриту лекцію Олени Кібенко! Одна з найбільш авторитетних корпоративних юристів України, а з недавнього часу - суддя нового Верховного Суду прочитає лекцію: "Нові механізми захисту прав акціонерів"

Філософія ILTI school дуже проста - ми знищуємо бар’єри у освіті та створюємо можливості для кожного, хто дійсно прагне отримати цінні знання!

Професійна довідка 
Олена Кібенко розпочала юридичну практику в далекому 1992 році.
З 2011 р. по 2017 р. була керуючим партнером ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери» (увійшла до ТОП-50 юридичних фірм України).
11 листопада 2017 р. відповідно до Указу Президента України призначена на посаду судді Верховного Суду в Касаційний господарський суд.
Пані Олена веде активну наукову діяльність. У 1998 році вона захистила кандидатську дисертацію з питань іноземного інвестування. У 1999 році - стажувалася у Великобританії (Thames Valley University) за програмою TACIS, вивчаючи корпоративне право. У 2002 році Олена проводила наукові дослідження в університетах США (West Virginia University, University of Baltimore), беручи участь в програмі «Contemporary Issues Fellowship Program». У 2006 році - стала доктором юридичних наук, захистивши дисертацію на тему «Сучасний стан та перспективи правового регулювання корпоративних відносин: порівняльно-правовий аналіз права ЄС, Великобританії та України».

 

Лекція проводиться у рамках навчальної програми "Корпоративне право та бізнес".