Юридична англійська
про програму
про програму

Англійський мова - must have для сучасного юриста. Володіння професійною лексикою має неабияку важливість для юридичної практики, особливо в ІТ та інших індустріях, орієнтованих на міжнародний ринок.

Для роботодавців все більше значення набуває рівень англійської мови, офіційно підтведжений міжнародним сертифікатом.

Наші курси допоможуть розвинути навички читання різних типів юридичних текстів (законодавчих актів, судових рішень, договорів, ділових листів тощо), а також використовувати англійську мову в різних ситуаціях професійного спілкування (ведення переговорів, консультування клієнтів, проведення зустрічей, нарад та презентаций), прокачати свою розмовну англійську в Speaking Club, а також ппідготуватися до іспиту та отримати сертифікат підтвердження рівня В2-С1.

Для кого:
Для кого:
  • Для юристів, які бажають підвищити свій рівень англійської мови або вийти на міжнародний ринок;
  • Для студентів, які прагнуть продовжити навчання за кордоном або брати участь у програмах мобільності;
  • Для професорсько-викладацького складу університетів, які потребують підтвердження рівня англійської мови для проходження атестації.
Формати програм
01
Курс юридичної англійської

На заняттях використовуються автентичні матеріали, розроблені методистами Кембриджського університету і юристами-лінгвістами провідної європейської компанії Translegal спеціально для тих, хто вивчає юридичну англійську.

За 3 міс. 5850 грн
02
Курс підготовки…

Міжнародний сертифікат - важливий показник кваліфікації для кожного, хто бажає працювати або вчитися за кордоном, або досягти професіоналізму в індустрії, де необхідне знання мови.

За 3 міс. 3600 грн
спільна сертифікація
УВК
УВК "Авторська школа Бойко"
Стати партнером
Нам довіряють
374
Слухача пройшли навчання
57
Випускники уклали контракт в індустрії
31
Компанія брала участь у сертифікації
52
Лекції прочитано топовими компаніями США