ILTI-School
Про проект
Про проект

Світ не стоїть на місці, і ми змінюємося разом з ним. Проект ILTI-School створено з метою розвитку нових перспективних напрямків навчання.

ILTI-School - це незалежний майданчик неформальної освіти. Ми пропонуємо навчальні програми на стику різних галузей знань, які ви не знайдете в системі класичного університету. Ми співпрацюємо з усіма, хто прагне запускати свої освітні проекти та не боїться експериментувати.

Ми впроваджуємо інновації у навчанні, зберігаючи системність академічної освіти. Ми поєднуємо теорію і практику, науку та бізнес, гуманітарні і технологічні напрями, експертів з різних сфер діяльності за відомим тільки нам рецептом, що дає можливість підготовки унікальних спеціалістів високої якості.

Для нас не має значення: ви студент або слухач з вищою освітою, в якій точці земної кулі ви знаходитесь, і хто ви за спеціальністю, тому що знання не мають меж, а вчитися можна протягом усього життя.

Завдяки дистанційній формі навчання слухачі ILTI-School отримують можливість навчання в онлайн та офлайн режимах.

Наші програми
01
ІТ – ПРАВО
ІТ – ПРАВО
Україно-американська сертифікатна програма про юридичні аспекти бізнесу в ІТ і про те, як розвиток ІТ впливає на бізнес та послуги.  
02
ІТ – БЕЗПЕКА
ІТ – БЕЗПЕКА
Програма про методи інформаційного захисту особистого життя, професійної практики та діяльності компаній від кіберзагроз.  
03
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
Комплексна україно-американська програма, яка поєднує технологічну, бізнес та юридичну складові.
04
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО
Україно-американська сертифікатна програма про корпоративне структурування бізнесу, оптимізацію бізнес-процесів, корпоративне управління та комплаєнс.
05
КРЕАТИВНЕ ПРАВО
КРЕАТИВНЕ ПРАВО
Програма для творчих людей, які хочуть перетворити своє хобі на прибутковий бізнес.
06
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
Інтенсивний курс про управління проектами та вибудовування командної роботи за допомогою актуальних методологій і практик.