Банк юристів
Про проект
Про проект

Ми допомагаємо ІТ-компаніям знайти вирішення юридичних питань. У нашому банку достатньо юристів – кращих випускників ILTI-School, знаннями та досвідом яких ми пишаємося. Банк юристів дозволить вам вирішити питання в ІТ-сфері або знайти юриста як співробітника компанії. Проект здійснюється за підтримкою Харківського ІТ-кластеру під девізом «Cluster approved» і особисто Олександра Медового.

 Банк юристів – назва проекту народилася як алюзія до своєрідного банку, де зберігаються цінні знання та навики, якими володіють учасники цього проекту. І не просто до «банку», а до «банки» з перцями, такими ж гострими на язик, як і наші юристи. Чим перець старіше, тим він гостріше і тим відчутніше виражені його властивості.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Ми надаємо вам можливість як рекрутінга, так і послуг. Ви заповнюєте анкету, яка відповідає вашій меті, ми розглядаємо вашу заявку і пропонуємо оптимальне рішення вашою проблеми. У разі, якщо вам потрібний юрист, ми підготуємо вам оптимального кандидата.

- юристи з досвідом роботи 5+ років
- юристи, кращі випускники ILTI-School
Учасники проекту
рекрутинг
Залиште свої дані та ми зв'яжемся з вами для підтвердження вашої заявки
послуга
Залиште свої дані та ми зв'яжемся з вами для підтвердження вашої заявки
ILTI
ILTI institute of law technology & innovation

Курси ІТ для юристів: практичні навики від провідних фахівців

Професія програміста вже давно на піку популярності, та кількість пропозицій пройти ІТ-курси у Харкові тільки зростає. Стрімкий розвиток ІТ-галузі в Україні призводить до розширення індустрії, де затребувані не тільки розробники і тестувальники, але ж і повноцінна команда по супроводженню ІТ-бізнесу. Київ і Харків лідирують за розміром ІТ ринку, тому ІТ-курси у Києві користуються такою ж популярністю.