ми створюємо майбутнє
ILTI – кращий провайдер юридичних та освітніх послуг для високотехнологічних компаній
ILTI-school
...
Освітня платформа у сфері права і бізнесу для високотехнологічної, IT і креативної індустрій, що створена спільно з професором Cornell University Чарльзом Уайтхедом. Заняття проводять викладачі Cornell Tech, Harvard Law School і Fordham Law School, практики з США та України.
...
Представники індустрій отримають правові знання, зможуть ефективно співробітничати з юристами та контролювати їх роботу. Юристи покращать навички індустріальної та правової експертизи, зможуть оптимізувати бізнес-процеси клієнтів. Мікс знань та досвіду професорів і практиків з США і України забезпечує якість та практичну застосовність програм
Чарльз Уайтхед

Being a leader in technology and innovative business is necessary to compete in an increasingly global marketplace. Understanding where law intersects with, and how law promotes, new business and new technology is a key to the future.

 

Чарльз Уайтхед
професор Cornell Tech, співзасновник ILTI
Наші програми
01
ІТ – ПРАВО
ІТ – ПРАВО
IT-право – україно-американська програма про юридичні аспекти бізнесу в ІТ і про те, як розвиток ІТ впливає на бізнес та послуги.  
02
ІТ-БЕЗПЕКА
ІТ-БЕЗПЕКА
Програма ознайомить з методами інформаційного захисту особистого життя, професійної практики та діяльності компанії від кіберзагроз.  
03
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
Підприємництво і право в HI-TECH – це україно-американська програма, яка поєднує технологічну, бізнес та юридичну складові. 
04
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО ТА БІЗНЕС
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО ТА БІЗНЕС
Корпоративні радники та юристи здійснюють свою діяльність з метою оптимізації всіх бізнес процесів всередині компанії,  незалежно від того...
05
КРЕАТИВНЕ ПРАВО І БІЗНЕС
КРЕАТИВНЕ ПРАВО І БІЗНЕС
«Креативне право і бізнес» - програма для творчих особистостей, які бажають обернути своє хобі на прибутковий бізнес. 
06
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
Освітня програма «РМ і фасилітація командної роботи з нуля» - інтенсивний курс, покликаний навчити людей без спеціальної освіти та досвіду в менеджменті…
Партнери про нас
Kharkiv IT Cluster.
Асоціація Правників України
Нам довіряють
374
Слухача пройшли навчання
57
Випускники уклали контракт в індустрії
31
Компанія брала участь у сертифікації
52
Лекції прочитано топовими компаніями США
наші новини

Курси ІТ для юристів: практичні навики від провідних фахівців

Професія програміста вже давно на піку популярності, та кількість пропозицій пройти ІТ-курси у Харкові тільки зростає. Стрімкий розвиток ІТ-галузі в Україні призводить до розширення індустрії, де затребувані не тільки розробники і тестувальники, але ж і повноцінна команда по супроводженню ІТ-бізнесу. Київ і Харків лідирують за розміром ІТ ринку, тому ІТ-курси у Києві користуються такою ж популярністю.