ми створюємо майбутнє
ILTI – кращий провайдер юридичних та освітніх послуг для IT та креативних індустрій
Наші напрями
...

 ILTI-School - освітня платформа в сфері права і бізнесу для технологічної, IT і креативної індустрій, створена спільно з професором Cornell University Чарльзом Уайтхедом. Заняття ведуть лектори Cornell Tech, Harvard Law School і Fordham Law School, практики з США і України. Програми складені у співпраці з роботодавцями, що підвищує шанси випускників на працевлаштування та отримання замовлень в індустрії.

...

  ILTI-Recruiting - підбір кадрів та працевлаштування випускників через постійно діючу платформу "Банк юристів". Завдання проекту "Банк юристів" - налагодити процес пошуку фахівців з навичками індустріальної експертизи, здатних ефективно обслуговувати бізнес-процеси клієнтів на умовах інхаус або аутсорс. Ми підтримуємо зв'язок між випускниками ILTI-School і бізнесом як потенційним роботодавцем і замовником.

...

  ILTI-Accelerator - програма інтенсивного розвитку компаній і технологічних стартапів через менторство, консалтинг і залучення інвестицій. Виходячи із запитів конкретного проекту, акселератор забезпечує формування IP портфеля, структуризацію бізнесу, комплексні маркетингові, фінансові та юридичні послуги, по результату яких здійснюється вихід до інвесторів і експертів з США та інших країн.

...

 ILTI-Research - передпроектні і проектні дослідження, Legal Tech і консалтинг в питаннях інформатизації та інтелектуальної власності, трансферу технологій та інновацій, кібербезпеки і електронних послуг, штучного інтелекту і віртуальної реальності, Інтернету речей і GameDev, кріпторегулірованія і FinTech, венчурного інвестування і РРР, а також інших проектів, які потребують нетривіальних рішень і наукової експертизи.

Чарльз Уайтхед

Being a leader in technology and innovative business is necessary to compete in an increasingly global marketplace. Understanding where law intersects with, and how law promotes, new business and new technology is a key to the future.

Чарльз Уайтхед
Професор Cornell Tech, співзасновник ILTI.
Ольга Симсон

В ILTI ми прагнули впровадити кращі практики міждисциплінарної освіти на стику нових технологій, мистецтва і соціальних наук. ILTI-School - це свого роду антіуніверсітет, експериментальний майданчик для нових підходів у навчанні, розвитку креативності та бізнес-мислення.

Ольга Симсон
Доктор юридичних наук, професор НЮУ ім. Я. Мудрого, CEO та співзасновник ILTI.
Програми спеціалізації
01
ІТ – ПРАВО
ІТ – ПРАВО
Програма про юридичні аспекти бізнесу в ІТ і про те, як розвиток ІТ впливає на бізнес та послуги.  
02
КРЕАТИВНЕ ПРАВО
КРЕАТИВНЕ ПРАВО
Програма для творчих людей, які хочуть перетворити своє хобі на прибутковий бізнес.
03
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
Комплексна програма, яка поєднує технологічну, бізнес та юридичну складові.
Програми hard skills
01
ІТ – БЕЗПЕКА
ІТ – БЕЗПЕКА
Програма про методи інформаційного захисту в професійній практиці та діяльності компаній від кіберзагроз.  
02
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО
Програма про структурування бізнесу, оптимізацію бізнес-процесів та корпоративне управління в компанії.
03
ЗЕД
ЗЕД
Програма дає знання про зовнішньоекономічні контракти і розрахунки, міжнародне оподаткування, валютне та митне регулювання, міжнародний комерційний арбітраж.
Програми soft skills
01
Soft Skills або антиуніверситет
Soft Skills або антиуніверситет
На програмі ви зможете підготуватися до вашої практичної діяльності і прокачати навички, які не дають в жодному університеті, але шукають у всіх резюме.
02
Юридична і бізнес англійська
Юридична і бізнес англійська
Програма англійської мови в ILTI-School реалізується у форматах: бізнес, юридична, підготовка до іспиту FCE, Speaking Club.
03
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
Інтенсивний курс про управління проектами та вибудовування командної роботи за допомогою актуальних методологій і практик.
Наші проєкти
01
Creative Law Studios
Creative Law Studios
Creative Law Studios: Право інтелектуальної власності для креативних індустрій». Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.  
02
Маніпуляції з інформацією
Маніпуляції з інформацією
Дводенний інтенсив буде присвячено топ темам: журналістиці фактів і журналістиці думок в ЗМІ та соціальних медіа, маніпуляціям та пропаганді.
Партнери про нас
Kharkiv IT Cluster
Асоціація Правників України
Нотаріальна палата України
Юридична компанія
НДІ Інтелектуальної власності НАПрН України
Молодіжна рада при Харківському міському голові
Юридична компанія
Адвокатське об'єднання
Центр права та посередництва
Law & Events
Нам довіряють
816
Слухачів пройшли навчання
70
Випускники уклали контракт в індустрії
31
Компанія брала участь у сертифікації
75
Лекції прочитано топовими компаніями США
наші новини
Влад Посад. Як піти з права наліво! Відкрита лекція!
Харків
Влад Посад. Як піти з права наліво! Відкрита лекція!
Юрист Монатік збирає «Олімпійський», юрист Зеленський стає Президентом, а юрист Влад Посад, який свого часу збирав харківських…
КРЕАТИВНЕ ПРАВО: ЛІТНІЙ НАБІР 2019. СТАРТ 1 ЧЕРВНЯ!
Харків
КРЕАТИВНЕ ПРАВО: ЛІТНІЙ НАБІР 2019. СТАРТ 1 ЧЕРВНЯ!
Друзі, останній раз у цьому сезоні ми зустрінемося з вами для того, щоб розповісти про тренди розвитку креативних індустрій…
Віталій Балашов. Цифрові докази: що шукають екперти
Харків
Віталій Балашов. Цифрові докази: що шукають екперти
Дводенний семінар-тренінг буде присвячений технічним аспектам інформаційної безпеки. Де ви лишаєте цифрові докази та що шукають…
Реформування юридичної освіти
Харків
Реформування юридичної освіти
Нещодавно автори реформи вислухали думки щодо концепції представників юридичного бізнесу і викладачів юридичних вузів, яких…
Юридичні питання стоматологічної практики
Харків
Юридичні питання стоматологічної практики
Інститут права, технологій та інновацій (ILTI) спільно з Асоціацією фармацевтичного та медичного права проводить школу: «Юридичні…
Яніка Мерило в ILTI-School. Вхід вільний!
Харків
Яніка Мерило в ILTI-School. Вхід вільний!
4 березня в ILTI-School спеціально запрошений лектор  Jaanika Merilo, радник міського голови Дніпра, радник Міністра інфраструктури…

Курси ІТ для юристів: практичні навички від провідних фахівців

Професія програміста вже давно на піку популярності, та кількість пропозицій пройти ІТ-курси у Харкові тільки зростає. Стрімкий розвиток ІТ-галузі в Україні призводить до розширення індустрії, де затребувані не тільки розробники і тестувальники, але ж і повноцінна команда по супроводженню ІТ-бізнесу. Київ і Харків лідирують за розміром ІТ ринку, тому ІТ-курси у Києві користуються такою ж популярністю.