ми створюємо майбутнє
ILTI – кращий провайдер юридичних та освітніх послуг для високотехнологічних компаній
Наші напрями
...

 ILTI-School - освітня платформа в сфері права і бізнесу для технологічної, IT і креативної індустрій, створена спільно з професором Cornell University Чарльзом Уайтхедом. Заняття ведуть лектори Cornell Tech, Harvard Law School і Fordham Law School, практики з США і України. Програми складені у співпраці з роботодавцями, що підвищує шанси випускників на працевлаштування та отримання замовлень в індустрії.

...

  ILTI-Recruiting - підбір кадрів та працевлаштування випускників через постійно діючу платформу "Банк юристів". Завдання проекту "Банк юристів" - налагодити процес пошуку фахівців з навичками індустріальної експертизи, здатних ефективно обслуговувати бізнес-процеси клієнтів на умовах інхаус або аутсорс. Ми підтримуємо зв'язок між випускниками ILTI-School і бізнесом як потенційним роботодавцем і замовником.

...

  ILTI-Accelerator - програма інтенсивного розвитку компаній і технологічних стартапів через менторство, консалтинг і залучення інвестицій. Виходячи із запитів конкретного проекту, акселератор забезпечує формування IP портфеля, структуризацію бізнесу, комплексні маркетингові, фінансові та юридичні послуги, по результату яких здійснюється вихід до інвесторів і експертів з США та інших країн.

...

 ILTI-Research - передпроектні і проектні дослідження, Legal Tech і консалтинг в питаннях інформатизації та інтелектуальної власності, трансферу технологій та інновацій, кібербезпеки і електронних послуг, штучного інтелекту і віртуальної реальності, Інтернету речей і GameDev, кріпторегулірованія і FinTech, венчурного інвестування і РРР, а також інших проектів, які потребують нетривіальних рішень і наукової експертизи.

Чарльз Уайтхед

Being a leader in technology and innovative business is necessary to compete in an increasingly global marketplace. Understanding where law intersects with, and how law promotes, new business and new technology is a key to the future.

Чарльз Уайтхед
Професор Cornell Tech, співзасновник ILTI.
Ольга Симсон

В ILTI ми прагнули впровадити кращі практики міждисциплінарної освіти на стику нових технологій, мистецтва і соціальних наук. ILTI-School - це свого роду антіуніверсітет, експериментальний майданчик для нових підходів у навчанні, розвитку креативності та бізнес-мислення.

Ольга Симсон
Доктор юридичних наук, професор НЮУ ім. Я. Мудрого, CEO та співзасновник ILTI.
Наші програми
01
ІТ – ПРАВО
ІТ – ПРАВО
Україно-американська сертифікатна програма про юридичні аспекти бізнесу в ІТ і про те, як розвиток ІТ впливає на бізнес та послуги.  
02
ІТ – БЕЗПЕКА
ІТ – БЕЗПЕКА
Програма про методи інформаційного захисту особистого життя, професійної практики та діяльності компаній від кіберзагроз.  
03
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
Комплексна україно-американська програма, яка поєднує технологічну, бізнес та юридичну складові.
04
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО
Україно-американська сертифікатна програма про корпоративне структурування бізнесу, оптимізацію бізнес-процесів, корпоративне управління та комплаєнс.
05
КРЕАТИВНЕ ПРАВО
КРЕАТИВНЕ ПРАВО
Програма для творчих людей, які хочуть перетворити своє хобі на прибутковий бізнес.
06
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
Інтенсивний курс про управління проектами та вибудовування командної роботи за допомогою актуальних методологій і практик.
07
Юридична англійська
Юридична англійська
Програма англійської мови: професійна лексика та прокачка розмовної англійської у Speaking club. Підготовка до іспиту на рівні В2/С1.
Партнери про нас
Kharkiv IT Cluster
Асоціація Правників України
Нотаріальна палата України
Юридична компанія
НДІ Інтелектуальної власності НАПрН України
Молодіжна рада при Харківському міському голові
Юридична компанія
Адвокатське об'єднання
Центр права та посередництва
Нам довіряють
374
Слухача пройшли навчання
57
Випускники уклали контракт в індустрії
31
Компанія брала участь у сертифікації
52
Лекції прочитано топовими компаніями США
наші новини

Курси ІТ для юристів: практичні навички від провідних фахівців

Професія програміста вже давно на піку популярності, та кількість пропозицій пройти ІТ-курси у Харкові тільки зростає. Стрімкий розвиток ІТ-галузі в Україні призводить до розширення індустрії, де затребувані не тільки розробники і тестувальники, але ж і повноцінна команда по супроводженню ІТ-бізнесу. Київ і Харків лідирують за розміром ІТ ринку, тому ІТ-курси у Києві користуються такою ж популярністю.