ми створюємо майбутнє
ILTI – кращий провайдер юридичних та освітніх послуг для високотехнологічних компаній
Наші напрями
...

 ILTI-School - освітня платформа в сфері права і бізнесу для технологічної, IT і креативної індустрій, створена спільно з професором Cornell University Чарльзом Уайтхедом. Заняття ведуть лектори Cornell Tech, Harvard Law School і Fordham Law School, практики з США і України. Програми складені у співпраці з роботодавцями, що підвищує шанси випускників на працевлаштування та отримання замовлень в індустрії.

...

  ILTI-Recruiting - підбір кадрів та працевлаштування випускників через постійно діючу платформу "Банк юристів". Завдання проекту "Банк юристів" - налагодити процес пошуку фахівців з навичками індустріальної експертизи, здатних ефективно обслуговувати бізнес-процеси клієнтів на умовах інхаус або аутсорс. Ми підтримуємо зв'язок між випускниками ILTI-School і бізнесом як потенційним роботодавцем і замовником.

...

  ILTI-Accelerator - програма інтенсивного розвитку компаній і технологічних стартапів через менторство, консалтинг і залучення інвестицій. Виходячи із запитів конкретного проекту, акселератор забезпечує формування IP портфеля, структуризацію бізнесу, комплексні маркетингові, фінансові та юридичні послуги, по результату яких здійснюється вихід до інвесторів і експертів з США та інших країн.

...

 ILTI-Research - передпроектні і проектні дослідження, Legal Tech і консалтинг в питаннях інформатизації та інтелектуальної власності, трансферу технологій та інновацій, кібербезпеки і електронних послуг, штучного інтелекту і віртуальної реальності, Інтернету речей і GameDev, кріпторегулірованія і FinTech, венчурного інвестування і РРР, а також інших проектів, які потребують нетривіальних рішень і наукової експертизи.

Чарльз Уайтхед

Being a leader in technology and innovative business is necessary to compete in an increasingly global marketplace. Understanding where law intersects with, and how law promotes, new business and new technology is a key to the future.

Чарльз Уайтхед
Професор Cornell Tech, співзасновник ILTI.
Ольга Симсон

В ILTI ми прагнули впровадити кращі практики міждисциплінарної освіти на стику нових технологій, мистецтва і соціальних наук. ILTI-School - це свого роду антіуніверсітет, експериментальний майданчик для нових підходів у навчанні, розвитку креативності та бізнес-мислення.

Ольга Симсон
Доктор юридичних наук, професор НЮУ ім. Я. Мудрого, CEO та співзасновник ILTI.
Наші програми
01
ІТ – ПРАВО
ІТ – ПРАВО
Україно-американська сертифікатна програма про юридичні аспекти бізнесу в ІТ і про те, як розвиток ІТ впливає на бізнес та послуги.  
02
ІТ – БЕЗПЕКА
ІТ – БЕЗПЕКА
Програма про методи інформаційного захисту особистого життя, професійної практики та діяльності компаній від кіберзагроз.  
03
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
ПІІДПРИЄМНИЦТВО І ПРАВО В HI-TECH
Комплексна україно-американська програма, яка поєднує технологічну, бізнес та юридичну складові.
04
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО
КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО
Україно-американська сертифікатна програма про корпоративне структурування бізнесу, оптимізацію бізнес-процесів, корпоративне управління та комплаєнс.
05
КРЕАТИВНЕ ПРАВО
КРЕАТИВНЕ ПРАВО
Програма для творчих людей, які хочуть перетворити своє хобі на прибутковий бізнес.
06
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
РМ І ФАСИЛІТАЦІЯ КОМАНДНОЇ РОБОТИ З НУЛЯ
Інтенсивний курс про управління проектами та вибудовування командної роботи за допомогою актуальних методологій і практик.
07
Юридична і бізнес англійська
Юридична і бізнес англійська
Програма англійської мови: професійна лексика та прокачка розмовної англійської у Speaking club. Підготовка до іспиту на рівні В2/С1.
08
ЗЕД
ЗЕД
Нова програма ЗЕД дає глибокі знання у сфері зовнішньоекономічних контрактів і розрахунків, міжнародного оподаткування, валютного та митного регулювання,…
09
Медіа право
Медіа право
Пілотна програма буде присвячена топ темам - журналістиці фактів і журналістиці думок в ЗМІ та соціальних медіа, правам журналістів та блогерів, маніпуляціям…
Партнери про нас
Kharkiv IT Cluster
Асоціація Правників України
Нотаріальна палата України
Юридична компанія
НДІ Інтелектуальної власності НАПрН України
Молодіжна рада при Харківському міському голові
Юридична компанія
Адвокатське об'єднання
Центр права та посередництва
Нам довіряють
485
Слухачів пройшли навчання
70
Випускники уклали контракт в індустрії
31
Компанія брала участь у сертифікації
75
Лекції прочитано топовими компаніями США
наші новини
Влад Посад. Як піти з права наліво! Відкрита лекція!
Харків
Влад Посад. Як піти з права наліво! Відкрита лекція!
Юрист Монатік збирає «Олімпійський», юрист Зеленський стає Президентом, а юрист Влад Посад, який свого часу збирав харківських…
КРЕАТИВНЕ ПРАВО: ЛІТНІЙ НАБІР 2019. СТАРТ 1 ЧЕРВНЯ!
Харків
КРЕАТИВНЕ ПРАВО: ЛІТНІЙ НАБІР 2019. СТАРТ 1 ЧЕРВНЯ!
Друзі, останній раз у цьому сезоні ми зустрінемося з вами для того, щоб розповісти про тренди розвитку креативних індустрій…
Віталій Балашов. Цифрові докази: що шукають екперти
Харків
Віталій Балашов. Цифрові докази: що шукають екперти
Дводенний семінар-тренінг буде присвячений технічним аспектам інформаційної безпеки. Де ви лишаєте цифрові докази та що шукають…
Реформування юридичної освіти
Харків
Реформування юридичної освіти
Нещодавно автори реформи вислухали думки щодо концепції представників юридичного бізнесу і викладачів юридичних вузів, яких…
Юридичні питання стоматологічної практики
Харків
Юридичні питання стоматологічної практики
Інститут права, технологій та інновацій (ILTI) спільно з Асоціацією фармацевтичного та медичного права проводить школу: «Юридичні…
Яніка Мерило в ILTI-School. Вхід вільний!
Харків
Яніка Мерило в ILTI-School. Вхід вільний!
4 березня в ILTI-School спеціально запрошений лектор  Jaanika Merilo, радник міського голови Дніпра, радник Міністра інфраструктури…

Курси ІТ для юристів: практичні навички від провідних фахівців

Професія програміста вже давно на піку популярності, та кількість пропозицій пройти ІТ-курси у Харкові тільки зростає. Стрімкий розвиток ІТ-галузі в Україні призводить до розширення індустрії, де затребувані не тільки розробники і тестувальники, але ж і повноцінна команда по супроводженню ІТ-бізнесу. Київ і Харків лідирують за розміром ІТ ринку, тому ІТ-курси у Києві користуються такою ж популярністю.